Hikayem

pattern_1.png

Merhaba! Ben Sinem Kongurtay Kılınç, Akademinino’nun kurucusuyum.

24 Nisan 1982’de İzmir’de doğdum. Büyük aydınlanmış üstad, dünya lideri Mustafa Kemalimin, Atatürk’ümün “Bütün cihan işitsin ki efendiler, artık İzmir hiçbir kirli ayağın basamayacağı kutsal bir topraktır” dediği, bilincin, birliğin, koşulsuz sevginin vatanı İzmir. Ben burada, baskıdan, korkulardan, kısıtlamalardan, yargıdan, kalıplardan, kafeslerden de kurtarılmış olan İzmirimde büyüyüp yetişmiş olmamın sayesinde, korkudan uzak, korkudan habersiz, koşulsuz sevgiyle bir oldum hep. Hakikatin, kim olduğumun farkına vardığımda, herkeste aynı “şey” olduğunu keşfettiğimde, iyi kötü, doğru yanlış değil de sadece seçimin olduğunu keşfettiğimde, bu hakikati diğer canlara da göstermenin yollarını aramaya koyuldum.

Ruhumun, bedenimin ve kalbimin çağrısına kulak vererek “Bütüne ve kendime daha fazla nasıl katkım olabilir?”i sorduktan sonra, Access Consciousness, Kundalini Reiki, profesyonel yaşam koçluğu, Numeroloji, NLP, EFT, pandül(sarkaç), şamanik şifa teknikleri, doğal taşlar ve daha birçok beni çağıran alanlarda eğitim aldım. Büyük aydınlanmış üstadların bütünün hayrı için hakikati farklı yöntemlerle, nazik hatırlatmalarla anlatmalarına hayran kaldım.

Sinem Kongurtay Kılınç

Işık Elçisi

Her bir ekol bir haritaydı ve hepsi hayatı son derece kolaylaştırıyordu ve ben artık bir ışık elçisi olarak, tüm bu ekolleri, kendicelikleri ile randevu alıp, buluşmayı seçen canlar için sevgiyle, zevkle kullanmayı seçtim. Çünkü herkesin, hakikatiyle buluşmaya hakkı var, bu aslına hepimizin yaşam amacı tüm varoluşsal soruların cevabı ve bu kavuşmayı yaşamış bir ışık elçisi olarak, bu benim için büyük bir zevk.

pattern_1.png
Sinem Kongurtay Kılınç

Benimle
İletişime Geç

Kendi ile randevulaşmak isteyen tüm canları ben hep, her zaman tüm sevgim, neşem ve inancım ile bekliyorum.